Rekrutacja - Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Strugach

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
W STRUGACH

Szkoła gwarantuje:

• Indywidualne podejście do każdego dziecka.
  • Naukę w małych zespołach klasowych.
  • Obecność nauczyciela wspomagającego na każdej lekcji.
  • Nowoczesną bazę dydaktyczną; pracujemy z tablicą interaktywną oraz specjalistycznymi programami multimedialnymi.
  • Zajęcia w Integracyjnym Oddziale Przedszkolnym dla dzieci od 2,5 roku życia w godz. od 7.00 do 16.00.
  • Stałe zajęcia rewalidacyjne, zajęcia z logopedą, rehabilitantem i psychologiem, specjalistą ds. autyzmu oraz tyflopedagogiem.
  • Godziny specjalistyczne: dogoterapia, arteterapia i muzykoterapia.
  • Zajęcia dodatkowe: koło taneczne, muzyczne, wyjazdy na basen, koło języka angielskiego, rytmika.
  • Zajęcia świetlicowe.
  • Możliwość korygowania wad postawy na zajęciach gimnastyki korekcyjnej.
  • Bezpłatne zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę dla dzieci z deficytami rozwojowymi i problemami w zdobywaniu wiedzy.
  • Budynek w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością, posiadający podjazdy, odpowiednio dostosowane toalety i przestronny korytarz.
  • Nieodpłatny dowóz busem przystosowany do potrzeb dzieci z niepełnosprawnoscią z odległych miejscowości.

NASI UCZNIOWIE:

• SĄ OTOCZENI WYJĄTKOWĄ OPIEKĄ
  • PRZEŁAMUJĄ WŁASNE BARIERY BIORĄC UDZIAŁ WE WSZYSTKICH UROCZYSTOŚCIACH SZKOLNYCH
  • ZDOBYWAJĄ NOWE UMIEJĘTNOŚCI
  • CZUJĄ SIĘ BEZPIECZNIE I SWOBODNIE